Tonacja skóry naczyniowej - jakich kosmetyków używać?

Tonacja skóry naczyniowej – jakich kosmetyków używać?

Aby zakryć czerwone lub niebieskie przebarwienia, należy użyć korektora dopasowanego do odcienia skóry. Najlepszym wyborem jest korektor wodoodporny, ponieważ nie będzie się on odklejał przez cały dzień. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj L’Oreal Paris Infallible Full Wear Concealer Waterproof. Nałóż korektor na obszar dotknięty problemem i wymieszaj go za pomocą blendera do makijażu.

Dr Hooman Khorasani pomógł poprawić wygląd czerwonych lub niebieskich przebarwień

Jeśli szukasz dermatologa, który ma bogate doświadczenie w chirurgii twarzy i naczyń, dr Hooman Khorasani może pomóc. Jest on czterokrotnie certyfikowanym dermatologiem i chirurgiem kosmetycznym twarzy. Jest liderem w dziedzinie terapii laserowej i spędził ponad 10 lat kierując oddziałem chirurgii dermatologicznej i kosmetycznej w Mount Sinai. Możesz zaufać, że Twoje leczenie będzie dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb.

Dla pacjentów poszukujących poprawy wyglądu czerwonych lub niebieskich przebarwień może pomóc. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii jest on w stanie poprawić wygląd skóry z czerwonymi lub niebieskimi przebarwieniami. Laser Vbeam wykorzystuje impulsy energii świetlnej do ukierunkowania i wyeliminowania czerwonych i niebieskich pigmentów. Metoda ta może być stosowana zarówno na jaśniejszej, jak i ciemniejszej skórze – zasób ten jest udostępniony przez redakcję serwisu beauty-control.pl.

Ponieważ blizny mogą negatywnie wpływać na samoocenę danej osoby, dobrym rozwiązaniem może być poddanie się zabiegowi korekty blizn. Korekta blizn może być wykonana w ciągu kilku minut w znieczuleniu miejscowym. W większości przypadków zabieg trwa od jednej do dwóch godzin. Dr Khorasani pomógł tysiącom pacjentów pokonać ich blizny. Jest on również autorem kilku opracowań dotyczących postępowania z bliznami.

Stosowanie podkładu w celu ukrycia żył

Przed nałożeniem jakiegokolwiek rodzaju makijażu na twarz należy użyć podkładu. Nie tylko wygładza on strukturę skóry, ale także sprawia, że podkład utrzymuje się dłużej. Ponadto, podkład matujący ukrywa niedoskonałości, wyrównuje koloryt skóry i tworzy gładkie wykończenie.

Jeśli nie czujesz się komfortowo nakładając makijaż na nogi, możesz zastosować korektor na twarz. W ten sposób ukryjesz swoje żyły w sposób niezauważalny. Może nie zakryje to całkowicie Twoich żylaków, ale sprawi, że będziesz wyglądać jak po zabiegu na twarz.

Możesz również użyć kolorowego korektora, aby ukryć swoje żyły. Jest to szczególnie pomocne w przypadku czerwonych lub niebieskich żył, ponieważ kolorowy korektor pomoże wyrównać koloryt Twojej cery. Może on również ukryć ślady po trądziku i trądziku różowatym. Dobry kolorowy korektor zatuszuje również plamy i znamiona.

Ważne jest, aby najpierw nałożyć kolorowy korektor, ale uważaj, aby nie sprawić, że Twoja skóra będzie zbyt pomarańczowa lub zbyt żółta. Jeśli masz do czynienia z czerwonymi żyłami, spróbuj użyć korektora w kolorze pomarańczowym. Można go stosować pod lub na podkład. Ułatwi on aplikację korektora.

Używanie samego korektora

Kiedy musisz ukryć przebarwienia, ciemne kręgi i blizny, rozwiązaniem jest korektor. Korektor wtapia się w skórę, podobnie jak przyciemniony krem nawilżający i działa jak średnio kryjący podkład. Świetnie nadaje się również do zakrywania blizn potrądzikowych i innych przebarwień.

Najlepiej używać korektora o jeden odcień jaśniejszego od koloru skóry. Dzięki temu zatuszujesz wszelkie przebarwienia i zneutralizujesz zaczerwienienia. Nakładając korektor pamiętaj, aby zawsze wklepywać go w skórę, a nie przeciągać. Dobrym pomysłem jest również użycie gąbki.

Używanie korektora koloru może również pomóc w neutralizacji koloru żył. Doskonale nadają się do tego korektory koloru takie jak L’Oreal Paris True Match Color Correcting Crayons. Można je wymieszać za pomocą blendera do makijażu, aby wyrównać koloryt skóry.

Concealer to pierwszy krok w dobrej rutynie makijażowej. Pomaga ukryć cienie pod oczami, zaczerwienienia i popękane naczynka. Pomaga również ukryć skazy i podkreślić jasne miejsca na twarzy. Concealer może również pokryć blizny po trądziku i ciemne kręgi.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak wyleczyć zatkany nos u dziecka
Czytaj Dalej

Jak wyleczyć zatkany nos u dziecka

Jeśli Twoje dziecko ma zatkany nos, jest kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc mu poczuć się…